O NAS

MQ BEAUTY POWSTAŁO Z MYŚLĄ O PACJENTACH I DLA PACJENTÓW 

MQ BEAUTY to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób poszukujących zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu pacjenci kliniki mogą liczyć na fachową poradę, indywidualne podejście oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na bieżąco śledzimy nowoczesne trendy w medycynie estetycznej, dzięki czemu oferta zawiera wyłącznie bezpieczne i skuteczne zabiegi. Nasza praca jest pasją, którą pragniemy dzielić się z pacjentami, spełniając ich marzenia o młodym i naturalnym wyglądzie.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dla każdego Pacjenta przygotowujemy indywidualny program pielęgnacji jego skóry, w ramach którego, łącząc najnowocześniejsze technologie i  produkty dostępne w ofercie, przygotowujemy autorskie plany terapii łączonej.

Nas interesuje Pacjent nie tylko podczas jednorazowej wizyty. Pragniemy opiekować się nim i dbać o jego potrzeby nieustannie, stąd różnorodny pakiet naszych zabiegów i stale rozszerzająca się paleta usług.

NASZE CERTYFIKATY

Siedziba firmy

  • ul. Francuska 35
    40-027 Katowice
  • kontakt@mqbeauty.pl
  • 510 780 588
  • Godziny otwarcia:
    poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00